O nas

2322551_300Finanseisztuka to projekt, który przybliża wydarzenia związane z inwestycją w sztukę oraz z kolekcjonowaniem dzieł sztuki. Rynek sztuki nieustannie się rozwija, warto więc być na bieżąco jeśli jest się zainteresowanym tego typem inwestycją. Zapraszamy na naszego facebook’a, gdzie zamieszczamy najciekawsze, oraz najważniejsze naszym skromnym zdaniem, wydarzenia rynku sztuki, oraz do śledzenia naszego bloga gdzie podzielimy się z Wami naszą opinią na wybrane tematy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y inwestycją w sztukę bądź rozpoczęciem, czy poszerzeniem swojej kolekcji – napisz lub zadzwoń do nas! Organizujemy szkolenia dotyczące inwestycji w sztukę, promujemy także najciekawszych artystów młodej sztuki oraz oferujemy doradztwo z zakresu kolekcjonowania sztuki współczesnej i nie tylko.

1185348_616780205019440_1183581376_n

Małgorzata Błaszczyk – z sukcesem łączy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej z zamiłowaniem do sztuki. Założycielka Galerii Strefa A.

 

 

 

 

 

 

Współpraca:

WP_20150606_008

 

Mateusz Kudzia – historyk sztuki, magister kierunku Sztuka w Biznesie na University of Aberdeen.

 

 

DC2_4202

Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka – radca prawny, zarządza w KLG Kancelarii, arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, ekspert prawa autorskiego i prawa umów, doradza firmom deweloperskim i budowlanym, uczestniczy w procesie zarządzania nieruchomościami, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *