Wieczór Biznesowy Lady Business Club i Galerii Strefa A „Business & Art.”

Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą oraz Galeria Strefa „A” zapraszają do udziału w wydarzeniu w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji dla biznesu, organizowanych w wybranych miastach Polski. Wieczór ze sztuką, ma wskazać jak ważna jest estetyka, piękno i osobiste zaangażowanie na rzecz edukacji kulturalnej w środowisku biznesu.Lady Business Club i Akademia Marki z Klasą, swoimi działaniami pokazują jak ważne w odkrywaniu sensu życia jest wychodzenie poza potrzeby materialne i kierowanie się
ku ogólnoludzkim wartościom dostępnym w kontakcie ze sztuką.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że z pozoru hermetyczny świat sztuki współczesnej jest otwarty a jego poznanie oraz kolekcjonowanie może stać się wielka przygodą
i sposobem na doskonalenie i poznawanie siebie. Malarstwo, rzeźba, fotografia, film video, street art można traktować jako pretekst do bardzo interesującej rozmowy, ale i do początku budowania własnej kolekcji.

• Czy doprawdy trzeba być milionerem, by zacząć fascynującą przygodę ze światem sztuki?
• Czy trzeba być znawcą sztuki, aby tworzyć kolekcje na własne potrzeby?
• Czy budowanie marki osobistej może stać się sztuką życia?

O tym wszystkim oraz o inwestowaniu w swoją Markę Osobistą, planowaniu spadkowym, sukcesji i bezpieczeństwie Twojego biznesu dowiesz się z merytorycznych wystąpień prelegentów.

Pięknym tłem wydarzenia będzie wystawa prac niezwykle utalentowanej malarki Aleksandry Batury pt. „PRZyWIDZENIE“.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

MAŁGORZATA BŁASZCZYK – swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w korporacjach międzynarodowych, ale zawsze marzyła o stworzeniu własnego biznesu, który pozwoliłby jej w pełni realizować swoje własne pasje i dał satysfakcję rozwoju osobistego i gratyfikację finansową.
Wykorzystując swoją wiedzę z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz procesami projektowymi zdecydowała się na rozwój własnego biznesu. Od 2010 roku prowadzi galerię sztuki współczesnej i zajmuję się promocją młodych twórców na rynku polskim i międzynarodowym. Realizuje projekty z zakresu edukacji artystycznej i przedsiebiorczosci dla kobiet i zarządzania humanistycznego.
Jest certyfikowanym coachem ICF i trenerem oraz prezesem Fundacji Zona Art. Brała udział w projektach Banku Światowego z zakresu kreowania przedsiębiorczości kobiet na terenie Śląska oraz wspierała ciekawe inicjatywy społeczne związane z aktywizacją różnych grup społecznych. Ceni biznes oparty na relacji i uczciwości. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w tworzeniu wizerunku firmy i skutecznego działania, pasji tworzenia
i odkrywania swoich talentów. Jej motto to – działaj skuteczni ale z klasą.
TYTUŁ PRELEKCJI „inwestowanie w sztukę”

PAWEŁ DONIEC – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, problematyce sukcesji międzypokoleniowej przedsiębiorstw i majątków przedsiębiorców, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, w prawie budowlanym
i w odzyskiwaniu należności handlowych.
Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych i obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w szczególności z branży produkcyjnej, deweloperskiej i hotelarskiej. Prowadzi wykłady na studiach MBA na uczelni ASBIRO oraz szkolenia dla właścicieli firm we współpracy z organizacjami przedsiębiorców i firmami szkoleniowymi.
Jest wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii DGP Doniec Górecki Potoplak.
TYTUŁ PRELEKCJI „planowanie spadkowe i sukcesja – bezpieczeństwo Twojego biznesu”

EWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line.
Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.
TYTUŁ PRELEKCJI „budowanie marki osobistej jako sztuka życia i sposób na doskonalenie w każdej sferze życia”

LADY BUSINESS CLUB to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.
Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.
To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

AKADEMIA MARKI Z KLASĄ to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, prawnymi, PR-owymi, wizerunkowymi z rozwojem zawodowym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Sztuka inwestowania w sztukę – szkolenie w Bielsku-Białej!

SZTUKA INWESTOWANIA W SZTUKĘ

Fundacja Zona Art
we współpracy z  Stilnovisti Investments SA

zapraszają na przedświąteczne – pierwsze z cyklu spotkań
poświęconych inwestycjom alternatywnym

INWESTOWANIU W SZTUKĘ 

Kultura i sztuka zajmuje coraz istotniejsze miejsce w budowaniu strategii biznesowej przedsiębiorstwa, nie tylko ze względu na swój potencjał inwestycyjny, ale przede wszystkim promocyjny. Kolekcje firmowe oraz indywidualne są elitarną formą inwestycji, a dbałość o rozwój świadomości kulturowej postrzegana jest obecnie jako postawa odpowiedzialna społecznie, odważna i wiarygodna. 

image0

12 grudnia godz. 17.00

Dworek New Restaurant
ul. Żywiecka 193
Bielsko-Biała

W programie:
-kolekcjonerstwo prywatne i korporacyjne
-rynek sztuki w Polsce – obecny stan i szanse na rozwój
-ekonomia sztuki: co kupować, kogo i gdzie
-młoda sztuka – dlaczego warto?
-prawne i podatkowe aspekty obrotu dziełami sztuki w Polsce

Spotkanie poprowadzą:
Małgorzata Błaszczyk – prezes Fundacji Zona Art, właścicielka i założycielka Galerii Strefa A
Mateusz Kudzia -absolwent studiów z zakresu Art and Business na University of Aberdeen
Paweł Fedczyszyn – aplikant adwokacki, specjalizuje się w prawie autorskim oraz ochronie własności intelektualnej

image1

Wykorzystując fachową wiedzę z zakresu sztuki i finansów, pragniemy wprowadzić Państwa w tajniki rynku sztuki współczesnej, by inwestowanie stało się czystą przyjemnością…

Wstęp na spotkanie (połączone z poczęstunkiem i degustacją win) – 65 zł
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału. Liczba miejsc jest ograniczona.
+48 601 430 146 / +48 606 652 178
malgorzata@strefaa.pl / mmm.szymura@gmail.com

image2

Fundacja Zona Art działa przy Galerii Sztuki Współczesnej Strefa A w Krakowie
+48 601 430 146 / malgorzata@strefaa.pl
www.strefaa.pl / www.finanseisztuka.pl